Letní výprodej až 40% na vybrané motivy.

Časté otázky

Vše, co byste mohli chtít vědět, by mělo být zde. Pokud tu nenajdete odpověď na svoji otázku, kontaktujte nás prosím.

Objednávky

Jaká je dodací lhůta objednávky?

Objednávku (v ČR) vám dodáme do 5 pracovních dní. Nejčastější doba dodání je 2 dny od objednání. Nejrychlejší dodání je na výdejny Zásilkovny.

Jak můžu vrátit objednávku?

Pokud si přejete vrátit celou objednávku nebo jen její část, vyplňte formulář a do 14 dnů nám zboží v původním stavu pošlete zpět. Do 10 pracovních dnů od převzetí a kontroly zásilky vám vrátíme platbu zpět na bankovní účet.

Máte na prodejně v Praze stejný sortiment jako na e-shopu?

V prodejně v Praze v MacNevenově paláci Praze naleznete zcela totožný sortiment jako na e-shopu. Je-li tedy zboží skladem na e-shopu, zcela jistě jej najdete i na naší prodejně.

Jakou službou mi zásilka přijde?

Pokud jste zvolili Nejvýhodnější dopravu na adresu, Zásilkovna při zpracování rozhodne, jakou službou zásilku (nejvýhodněji) doručí. Zásilku tedy může dodat DPD, WEDO, či další.

Jak můžu zboží reklamovat?

Stalo se něco se zbožím nebo vám přišlo poškozené? Popište závadu ve formuláři a pošlete nám jej zpět.


O Bohémě​

Proč to děláte?

Chtěli jsme mít možnost dát každý den najevo odkud a kdo jsme. Chyběla nám k tomu hezká trička, a tak jsme se rozhodli je vytvořit. Jsme rádi, že jsme Češi. A vážíme si toho, jak se tu máme. Přečtěte si o Bohémě více.

Odkud jsou motivy na tričkách?

Naše motivy na tričkách jsou různorodé. Jsou sestaveny z našich vlastních autorských motivů, archivních fotografií, uměleckých děl, ilustrací a grafik od různých autorů. Přečtěte si o motivech více.

Z jakého materiálu jsou trička?

Naše trička jsou ze 100% organické bavlny. Vyzkoušeli jsme stovky triček a troufáme si říct, že jsou perfektní. Nejenže skvěle padnou, ale především splňují naše velmi přísná kritéria na ekologičnost. Více o tričkách zde.

Vy jste neziskovka?

Bohéma je rodinný neziskový projekt. Bereme jej jako poslání. Chceme, aby byla Bohéma soběstačná, aby naše produkty byly finančně dostupné co nejširšímu publiku a také abychom mohli realizovat čím dál ambicióznější projekty. Přečtěte si o tom více.

Máte nápad na další motiv?

Pokud máte nápad na motiv, který byste rádi nosili na tričku, zajímavý produkt, který má českou tematiku nebo úplně nový nápad, jak bychom mohli být ještě lepší a přínosnější, budeme rádi, když se s námi o něj podělíte. Napište nám na info@mojebohema.cz.

Jakou technologií jsou vyrobeny potisky?

Všechny naše potisky jsou vytvářeny metodou sítotisku za použití přímých barev. Jedná se o nejlepší možnou technologii, kdy barva je vpita přímo do vlákna a prací cykly na potisk nemají vliv.